Ontdek jouw favoriete sport tijdens de Maand van de Sportclub

In de maand september krijg je de kans om dé sport die het best bij jou past te ontdekken. Een maand lang kan je zonder verplichtingen zappen tussen verschillende sporten. De gemeente zorgt voor de verzekering en de verschillende clubs verwelkomen je gratis, onder deskundige begeleiding. Na een ‘proefmaand’ kies je jouw lievelingssport. Neem contact op met de clubverantwoordelijke en ga aan de slag.

Deelnemende clubs

• JC Jigo Riemst: Judo
  Contact: 0498 51 09 27 – judoriemst@gmail.comwww.judoriemst.be
• Kivola Riemst: volleybal
  Contact: 0494 13 50 89 – nassen.chris@gmail.comwww.kivolariemst.be
• Sieby Fun: volleybal
  Contact: caroline_stevens_@hotmail.comwww.facebook.com/siebyfun
• WTC Hand in Hand Vlijtingen: wielrennen
  Contact: 0473 22 05 68 – dirk.jacobs83@telenet.bewww.hih-vlijtingen.be
• Let’s Move: BBB, fatburning, stepaerobics
  Contact: 012 45 74 54 – trudy-lemmens@hotmail.comwww.letsmoveaerobics.be
• Chun Ji: Taekwondo
  Contact: 0486 53 54 64 – sekwondo@gmail.comwww.chun-ji.be
• De Doortrappers: fietsen voor senioren
  Contact: 012 45 31 19 – r.muermans@skynet.bewww.doortrappersriemst.jimdo.com
• Kringgroep 40 Riemst vzw: hondensport voor Duitse Herders
  Contact: 0479 84 99 66 – servaiscoenegrachts@gmail.comwww.kringgroep-riemst.be
• Yogapetra: yoga
  Contact: 0494 88 98 76 – engelenpetra8@gmail.comwww.yogafederatie.be
 

Sportaanbod voor jong en oud

In beweging blijven is belangrijk. Zowel voor onze jeugd, als voor volwassenen en ouderen.
Beweging draagt bij aan je gezondheid en heeft heel wat positieve effecten op je lichaam, maar ook op je geest. In onze gemeente bieden we dan ook uitgebreide mogelijkheden tot sporten aan. Ga eens joggen op de Finse piste, test de nieuwe buitenfitnesstoestellen of ga de natuur in met een
stevige tocht op de mountainbike. Ook op school en in de kinderopvang houden we de jeugd fit door allerlei leuke, sportieve activiteiten. Zo is er sinds dit jaar de Riki-run, de fitheidstesten en de bewegingskoffers in de kinderopvang.
 

Meer info

Wil je meer info over het volledige sportaanbod in onze gemeente? Ontdek onze sportgids op www.riemst.be/nl/leven/sport-0 of neem contact op met onze sportdienst via sport@riemst.be of tel. 012 44 03 46.
#Sportersbelevenmeer #Riemst