Ontdek alle nieuwe fietsroutes
Riemst is ook bijzonder(gronds) mooi om al trappend te ontdekken. Dankzij tal van nieuwe fietsroutes leer je telkens een ander stukje van onze gemeente en streek kennen. Je vindt ze allemaal op www.visitriemst.be/fietsen.
Steun voor het goede doel
Ook wij als organisatie leveren opnieuw een bijdrage. Want op Wereldfietsdag geven we de aftrap van ‘Fiets voor Riemst’. Iedere keer dat een medewerker van het gemeentebestuur tussen 3 juni en 3 juli naar het werk fietst, schenken wij 2 euro aan het goede doel.
Gezonde gemeente
Met deze actie zetten we de voordelen van fietsen in de kijker en dragen we zo bij aan een gezondere, meer leefbare én veilige gemeente. Zo trappen we samen naar een betere wereld. Inspiratie nodig? Wij steunen Orchis vzw.