Wil jij ook alles weten over de nieuwe erfeniswet?

Op 1 september 2018 treedt de nieuwe erfeniswet in werking. Wat verandert er concreet? Hoeveel vrijheid heeft de erflater onder die vernieuwde wetgeving precies? En hoe zit het met successierechten? Kom er alles over te weten tijdens de UHasselt Senior Class, op donderdag 13 september.

Professor Charlotte Declerck (faculteit Rechten) loodst jou door de nieuwe erfeniswetgeving (waarvan zij mee aan de wieg stond) en beantwoordt al jouw vragen. De dag zal starten met een ‘college’ van minister Koen Geens over de justitie van de toekomst. Als toemaatje is er nog een vooruitblik op de lokale verkiezingen door professor Johan Ackaert (die alle hoeken van de Dorpsstraat kent) én HBvL-journalist-op-rust Eric Donckier (voor wie de Wetstraat weinig geheimen heeft).

Om goed te beginnen aan jouw voormiddag op de (comfortabele) collegebanken, krijg je éérst koffie/thee, een croissant én krantje.

Goede doel

Deelnemen aan onze UHasselt Senior Class kost 10 euro. Jouw bijdrage gaat naar het Universiteitsfonds UHasselt. Door geld in te zamelen, helpt dat fonds UHasselt baanbrekend onderzoek (MS, kanker, patiëntveiligheid, klimaatverandering…) voeren én (méér) jongeren studeren. Kom dus je licht opsteken, voel je (opnieuw) even student én steun het goede doel!

Waar en wanneer? 

Donderdag 13 september van 9 tot 12.30 uur
Campus Hasselt - Oude Gevangenis, Martelarenlaan 42 in Hasselt

Programma

  • 8.00 uur: Ontvangst met koffie/thee, croissant en krant
  • 9.00 uur: Koen Geens over de justitie van de toekomst
  • 10.00 uur: Charlotte Declerck over de nieuwe erfeniswet
  • 11.00 uur: Koffiepauze
  • 11.15 uur: Piet Vandebroek over het Universiteitsfonds UHasselt
  • 11.30 uur: Johan Ackaert en Eric Donckier over de gemeenteraadsverkiezingen
  • 12.30 uur: Einde

Inschrijven

Wil je naar de UHasselt Senior Class gaan? Je bent méér dan welkom! Inschrijven is verplicht en doet u door 10 euro te betalen via deze link: https://uhasselt-uf.be/product/uhasselt-senior-class/. Dat kan nog tot en met 3 september. Snel zijn is de boodschap!