Activiteiten Dienstencentrum

Het dienstencentrum is er voor jong en oud(er) die wil ontmoeten, leren en genieten . Het is een plek waar mensen samenkomen, waar je kan bijleren, tot rust komen of gewoon even gezellig vertoeven. Met een gevarieerd aanbod aan activiteiten en ontmoetingsmomenten is er altijd wel iets te beleven .
Je bent altijd welkom!

Lokaal dienstencentrum De Linde - Activiteiten juni 2025

Heb je een activiteit gevonden waaraan je wil deelnemen?
Mis het niet en laat het ons weten via inschrijvingen@riemst.be, 012 26 88 90 of kom gewoon even langs in De Linde, Paenhuisstraat 11. Dat kan van maandag tot donderdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
________________________________________

17 juni - 10.30 - 11.30 u.
Apero: Otago
Doe mee en ontdek dit oefenprogramma voor thuis om gezond in beweging te blijven. De voordelen van het wetenschappelijke Otago programma zijn talrijk: minder valincidenten, verbetering van kracht en evenwicht, betere uitvoering va ndagelijkse levenshandelingen, ...

Locatie: Parochiaal Centrum, Kloosterstraat 16, Vlijtingen 
Deelname: gratis na inschrijving via inschrijvingen@riemst.be 

________________________________________

18 juni - 19.00 - 21.00 u. 
Infomoment opleiding cybercriminaliteit
Wil jij weten hoe je jouw buurt kan bewapenen tegen online oplichters? Tijdens deze gratis opleiding van de politie leer je hoe je zelf infosessies kan geven aan buurtbewoners, verenigingen of organisaties. 

Locatie: Lokaal Dienstencentrum De Linde, Paenhuisstraat 11, Riemst
Deelname: gratis na inschrijving via //inschrijvingen@riemst.be">inschrijvingen@riemst.be 

________________________________________

19 juni - 10.30 - 11.30 u. 
Apero: de kost van je gezondheid (CM)
Ken jij de verhoogde tegemoetkoming waarbij personen met een laag inkomen minder betalen voor gezondheidszorg? Of weet jij dat er generische geneesmiddelen bestaan die goedkoper zijn dan merkproducten? 

Tijdens deze infosessie krijg je nog veel meer tips om je gezondheid betaalbaar te houden. 

Locatie: Lokaal Dienstencentrum De Linde, Paenhuisstraat 11, Riemst
Deelname: gratis na inschrijving via //inschrijvingen@riemst.be">inschrijvingen@riemst.be 

________________________________________

7 juli - 14.00 - 17.00 u. 
Thoes in de Kômmik - mocktails maken 
Laat je verrassen door een leuke quiz en maak samen heerlijke mocktails.

Locatie: Zaal de Kommik, Pastoor Counestraat 3, Vroenhoven 
Deelname: gratis na inschrijving voor 25 juni via 012 45 37 31.

________________________________________

Heb je vragen of ideeën? We horen graag van jou!
Dienstencentrum De Linde is er voor de inwoners van Riemst. Heb je een vraag over een activiteit, hulp nodig bij inschrijving of een idee dat je graag wil delen? Laat het ons weten. Samen maken we van het dienstencentrum een plek waar iedereen zich welkom voelt.

 

Dop je mee voor BCG?

Sinds mei kan je in het Lokaal Dienstencentrum plastic dopjes binnenbrengen ten voordele van het Belgisch Centrum voor Geleidehonden (BCG). De opbrengst van deze dopjesactie ondersteunt de opleiding van blindengeleidehonden. Deze opleiding is intensief en duur, maar dankzij de dopjesactie kan iedereen op een eenvoudige manier een steentje bijdragen.

Elke dop telt! Breng je dopjes binnen in de inzamelbak in de inkomhal van het Dienstencentrum en draag zo bij aan een goed doel én het milieu. De dopjes worden gerecycleerd tot nieuwe producten zoals banken en stoelen.